O mnie

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie na Wydziale Lekarskim, specjalistą chorób wewnętrznych i medycyny pracy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

W swojej praktyce zajmuję się medycyna przeciwstarzeniową i prewencyjną, która propaguje wielodyscyplinarne podejście do profilaktyki starzenia się, walki z jego oznakami i opóźnienia rozwoju chorób z nim związanych.

Opieram się na szerokich badaniach diagnostycznych w tym badaniach genetycznych, badaniach nietolerancji i alergii pokarmowych. Zajmuję się również leczeniem otyłości i nadwagi, metodami modelowania sylwetki z zakresu medycyny estetycznej.

Odbyłam liczne kursy oraz szkolenia w zakresie medycyny estetycznej i leczenia nadwagi. Miedzy innymi kurs organizowany przez American College of Lifestyle Medicine oraz American College of Preventive Medicine, jestem wpisana na listę lekarzy certyfikowanych do leczenia otyłości PTBO (Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością). Ukończyłam z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Biorę  udział w wielu konferencjach i kongresach naukowych. Jestem członkiem  Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Pacjentów zapraszam do Kliniki:

Babka Medica, Słomińskiego 19, 00-195 Warszawa

Tel.: 22 637 50 01

 
 
 
 
 
 
 

Strona  zawiera artykuły o charakterze informacyjnym oraz popularno-naukowym. Treści nie mogą być wykorzystywane, kopiowane, publikowane bez uprzedniej zgody Autora.

Zdjęcia pochodzą ze strony pixabay.com, unsplash.com oraz własne.

Żaden z moich postów nie stanowi porady lekarskiej.

Ta strona ma charakter edukacyjny i nie zastępuje porady lekarskiej. Jeżeli podejrzewasz u siebie obecność choroby, zgłoś się niezwłocznie do lekarza specjalisty! Wczesne rozpoczęcie leczenia zwiększa szansę na szybki powrót do zdrowia.

Z informacji zawartych w tym serwisie korzystasz wyłącznie na własną odpowiedzialność